MİLLİ YEMİN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MİLLİ YEMİN

Siteye Giris Icin Lutfen Foruma Tiklayin

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PKK nın kasası yakalandı

YazarMesaj
Beyrut
Başkan
Başkan
Beyrut

PKK nın kasası yakalandı Empty
MesajKonu: PKK nın kasası yakalandı   PKK nın kasası yakalandı Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 4:29 pm

PKK terör örgütünün Avrupa'daki önde gelen isimlerinden Nedim Seven'in, Roma'da çıkarıldığı mahkemede tutuklanmasına karar verildi.
Roma Mahkemesi, Seven'in cumartesi günü hakim tarafından tutuklanmasına karar verildiğini açıkladı.
İtalyan yetkililer, ilk olarak Roma Regina Coeli hapishanesine konulan ve tutuklanmasına karar verildikten sonra nereye götürüldüğü belirtilmeyen Nedim Seven'in içinde bulunduğu durum ve gelişmeler ile ilgili bilgi vermekten kaçındı.
Bu arada, Nedim Seven'in, örgütle ilgili, özellikle Murat Karayılan yandaşlarına yönelik ihbarda bulunduğu da öğrenildi.
İnterpol tarafından kırmızı bültenle aranan Seven, geçtiğimiz hafta Roma Fiumicino havaalanından transit geçmek istediği sırada sahte pasaport taşıdığı gerekçesiyle tutuklanmış, ardından arandığı ortaya çıktıktan sonra geçici olarak gözaltına alınmasına karar verilmişti.
https://milliyemin.yetkin-forum.com

PKK nın kasası yakalandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-